top of page
Fuqia e nenvetedijes- Joseph Murphy

Fuqia e nenvetedijes- Joseph Murphy

Lek1.090,00Price
Excluding Tax

Joseph Murphy konsiderohet nje nga studiuesit me te mprehte te mendjes njerezore: Ne librin e tij ai ka analizuar boten e nenvetedijes dhe ndikimin qe ka ajo ne jeten tone te perditshme, ne marrjen e vendimeve, ne menyren sesi ndertojme raportin me te tjeret, etj. 

bottom of page