top of page
Egoja eshte armiku- Ryan Holiday

Egoja eshte armiku- Ryan Holiday

Lek1.000,00Price
Excluding Tax

Pas librit "Pengesa eshte rrugedalja" vjen nje tjeter liber ne shqip i Ryan Holiday: "Egoja eshte zgjidhja". Nje nga mendimtaret me besnike te stoicizmit si filozofi dhe menyre jetese, edhe ne kete liber autori na vjen me nje skicim sesi qenia njerezore duhet te persose veteveten duke  miremenaxhuar egon njerezore.

bottom of page