top of page
E shoh cfare po mendon- Joe NavarroA

E shoh cfare po mendon- Joe NavarroA

Lek1.200,00Price
Excluding Tax

Mbushur me shembuj nga përvoja profesionale e Navarro-s, ky libër përfundimtar ju ofron një mënyrë të re dhe të fuqishme për t’u orientuar në botën tuaj

bottom of page