top of page
Babai i pasur, babai i varfer- botim i ri  -  Robert Kiyosaki

Babai i pasur, babai i varfer- botim i ri - Robert Kiyosaki

Lek1.290,00Price
Excluding Tax

Libri më i mirë për financat personale per me shume se dy dekada e gjysem vjen me një botim të ri pas suksesit 25-vjeçar që ka pasur, duke formuar dhe ndihmuar me miliona njerëz që të çlirohen nga prangat e mungesës së parasë. Në këtë botim të ri kemi 9 kapituj sesionesh studimi që ju udhëzojnë gjatë kohës që lexoni, ri-lexoni, diskutoni dhe studioni këtë libër me miqtë dhe familjen tuaj.

bottom of page