top of page

About

My name is Alexa Young

Briefly introduce yourself and share something interesting with website visitors. Double click to edit the text.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
SI TË LIROHEnI NGA VJEDHËSI I LUMTURISË, ANKTHI.png
Logo_of_YouTube_(2015-2017).svg.png

Më të shiturit

Çfarë thonë klientët për ne?

C. G  France

Pershendetje Erisa te falenderoj pa fund per tekniken teping qe bem bashke ne lidhje me letrat ne takimin e radhes ishte e manitshme 3 dite mbas u ndez   drita jeshile   edhe per mua ❤️❤️jam mirnjohese qe zoti na bashkoj bashke ne kete rrugtim   je mentore e mrekullushme ❤️❤️❤️❤️

A.R Kosove

"E dashur Erisa  jam shume e lumtur qe punoj me ty, ndryshe nuk di si ja kisha dal, ti i jep cdo gjaje kuptim⭐️ me ke ardhe ne kohen kur me se shumti kisha nevoje😘"

A.  Kosove

“Faleminderit shume Erisa per energjine dhe fokusin qe i jep mendimeve te mia, je si nje drite kur ndezet dhe i jep erresires fund!”

R. A Kosove

Pershendetje Erisa,
Une jam mire dhe po te shkruj me te tregu qe e kom perfundu nje nivel te gjuhes si dhe jam qertifiku per stilim te flokeve, pavarsisht pasigurive qe kom pas gjate ksaj kohe sa kam qene ne Prishtine asnjehere sjam ndal sepse ti mke mesu me marr pegjegjesi edhe me vazhdu perpara! Sot jam krenare! Faleminderit❣️

D.L Kosove

 "Urime 8 Marsin, grua e forte!Ty qe me mesove rrugen e dashurise  per veten
Mirenjohje pa fund❣️"

A.R Shqiperi

Erisa zemer fakti qe nuk ke harru tregon sa e kujdesshme je, faleminderit shume
Une te pyta vetem se pata deshire me ridegju sepse takimet me ty i konsideroje gjithmone me vlere!
Une po punoj cdo dite me detyrat dhe me veten dhe asnje fundvit nuk jam ndjere me e lumtur se ky.
Degjohemi se shpejti, te perqafoje😘🤍

R. A Kosove

E dashur Erisa  jam shume e lumtur qe punoj me ty, ndryshe nuk di si ja kisha dal, ti i jep cdo gjaje kuptim⭐️ me ke ardhe ne kohen kur me se shumti kisha nevoje😘

A.F Angli

 falmderit shum prej teje per gjithqka  qe me ke afru dhe ndihmu dhe kshillu je shum e mir te Uroj gjithat te mirat

Terapia është një nga dhuratat më domethënëse që mund t'u bëni miqve dhe të dashurve tuaj.

Nëse jeni në krizë ose ndonjë person tjetër mund të jetë në rrezik - mos e përdorni këtë faqe.

Këtu gjeni numrat e  emergjencës në disa shtete që do t'ju ndihmojnë. 

Follow Us on Instagram

bottom of page